Houtopslag Cortenstaal 80x60x160cm. | 3mm.
Overzicht
Luxe houtopslag van Cortenstaal – duurzaam, robuust en tijdloos
Geef uw haardhout een stijlvolle plek met deze exclusieve houtopslag van 3 mm dik Corten-A staal. Ontworpen voor liefhebbers van kwaliteit en duurzaamheid, combineert deze houtopslag een robuuste uitstraling met verfijnde afwerking. Een echte eyecatcher voor tuin, terras of overkapping.
Elke houtopslag wordt volledig gelast geleverd – geen bouwpakket. Zowel de voor- als achterkant zijn rondom afgewerkt met een omgezette rand van 50 mm, wat zorgt voor extra stevigheid en een strak, luxe uiterlijk. De bodem is slim naar beneden omgezet en vastgelast, zodat regenwater geen kans krijgt om te blijven staan.
Alle hoeken worden volledig afgelast met originele CORTEN-A LNM28 lasdraad en zorgvuldig geslepen. Dit resulteert in een duurzame constructie met een hoogwaardige afwerking die jarenlang meegaat.
Natuurlijk verouderingsproces
De houtopslag wordt staalkleurig geleverd. Na enkele weken vormt zich door natuurlijke roestvorming een beschermende patinalaag. Zodra deze laag is gevormd, stopt het roestproces en krijgt het staal zijn kenmerkende warme oranje-bruine Cortenkleur.
Opties:
Pootjes (5 cm)
Kiest u voor de optie pootjes, dan wordt de bodem 5 cm boven de grond vastgelast. De houtopslag staat hierdoor op stevige pootjes, terwijl de totale hoogte gelijk blijft. Ideaal voor extra ventilatie en een zwevend effect.
Achterwand
Met de optie achterwand wordt een 2 mm CORTEN-A plaat in de achterkant gelast. De omgezette rand van 50 mm blijft zichtbaar als strak kader, terwijl de plaat aan de binnenzijde wordt bevestigd voor een solide en nette afwerking.
Afmetingen: 800 × 600 × 1600 mm (B × D × H)
Maatwerk mogelijk
Al onze producten worden in eigen beheer geproduceerd. Hierdoor zijn maatwerkoplossingen altijd mogelijk. Klik hier voor een vrijblijvende prijsopgave.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 160 cm |
